18. kwietnia uruchomiliśmy drugi punkt sprzedaży z serii Strefa Zamieszkania w Piasecznie (Zalesie Dolne) przy ulicy Granicznej 1.

Asortyment:

FARBY
Szczegóły...

TAPETY
Szczegóły...

DRZWI
Szczegóły...

PANELE
Szczegóły...


Farby Silveno

Emalie i farby Silveno — to podstawowe lakierniczo-farbiarskie materiały. Oni są wykorzystywani dla pokrycia warstwy górnej wyrobu. To specjalne pokrycie dodaje wyrobowi dekoracyjność i trwałość do agresywnego oddziaływania czynników z poza. Idzie arystokracja, co słowa «farba» i «emalia» bardzo bliskie pod względem znaczenia, ale do tego nie identyczne.

Farba Silveno — to osobliwa zawiesina pigmientow Bausolid, która utworzy po wysychaniu ufarbowaną nieprzejrzystą i jednorodną błonę.

Właściwości farb nader różne. Oni są wykorzystywani do obrony wyrobów i powierzchni, które eksploatują się w różnych warunkach. Ale jeżeli porównywać ją z emalią, ona utworzy pokrycie z mniejszą dekoracyjnością.

Niemałą rolę gra kolor przy wyborze lakierniczo-farbiarskich materiałów Silveno. Oprócz znanych odcieni i kolorów istnieją także pewne inne właściwości koloru, które zdolne wywierać wpływ na samą psychikę człowieka a także « pogodę w domu ». Bardzo jasne i jaskrawo opracowane pomieszczenie może stworzyć przyjemną i przytulną atmosferę, podnieść nastrój, nadać optymizmu, w odróżnieniu od matowego i ciemnego, które wywołują przygnębienie i złe samopoczucie.

Przy farbowaniu ścian należy wydać wyróżnienie jaskrawym i nasyconym tonom, na przykład pomarańczowemu, żółtemu, różowemu. Dla waszej sypialni doskonale przyjdą wszystkie odcienie sałatowogo, niebieskiego kolorów. Kuchnię polecamy ufarbować w kolory, które stworzą kontrast z waszymi kuchennymi meblami. No lecz dla pokoju dziecięcego bardzo dobrze podejdą takie, na przykład, odcienie, jak czuło-różowy, purpurowy albo sałatowyj.