18. kwietnia uruchomiliśmy drugi punkt sprzedaży z serii Strefa Zamieszkania w Piasecznie (Zalesie Dolne) przy ulicy Granicznej 1.

Asortyment:

FARBY
Szczegóły...

TAPETY
Szczegóły...

DRZWI
Szczegóły...

PANELE
Szczegóły...


Profesjonalne wyroby z laki, farby, gruntowania ekstra Klasy "RALSTON"

Dzisiaj Ralston wchodzi w trójkę prowadzących europejskich projektantów i producentów lakierniczo-farbiarskiej produkcji dla zawodowych budowniczych. Towarzystwo ma przedstawicielstwa w USA, Hiszpanii, Grecji, a także partnerów w Centralnej Europie.

Materiały podchodzą do wykańczania, naprawy, przebudowy, budownictwa zamieszkanej, podmiejskiej, handlowej i przemysłowej nieruchomości. W asortymencie żreć pokrycia dla każdych powierzchni - mineralnych, drewnianych, metalowych, syntetycznych. ŁKM Ralston szeroko stosują się dla fasadowych, zewnętrznych i prac wewnętrznych i podchodzą jak dla suchych, aż dla silnie wilgotnych pomieszczeń.

Badania zeznają, że właściwości farb Silveno mogą zostawać niezmiennymi w ciągu od 5 do 15 i bardziej wiele lat. Po środkach ostatecznych, w ciągu 5 lat powierzchowność pokrycia nie płowieje, nie żółknie, nie traci nowości i wzrokowego powabu. Co dotyka elastyczności to ona osiąga 5 mm do skali Erikssien, co staje się dobrym wskaźnikiem dla farby i nawet 7 mm - maksymalnego wskaźnika.

Wnętrza farby Ralston pozwalają zaoszczędzić na wartości rozpuszczalników i przedsięwzięć po bezpieczeństwo i higiena pracy, zrobić proces zabarwienia praktycznie nieszkodliwym i pożarobiezopasnym. Wykorzystać farby Ralston otrzymujecie rząd technologicznych prieimuszczestw:

  • możliwość farbowania wilgotnych powierzchni i przy podniesionej wilgotności powietrza;
  • wykorzystanie różnych sposobów umieszczenia;
  • nieszkodliwość i mniejsza pracochłonny otmywki instalacji;
  • nieobecność zapachu; ekologiczne bezpieczeństwo.