Nowości


Piknik Sawo-met
18.06.2011

Na placu siedziby firmy przy ulicy Puławskiej zorganizowany został uroczysty piknik dla najlepszych klientów sieci.

Nie zabrakło jadła i napitku na bogato zaopatrzonych trady-cyjnymi polskimi potrawami stołach

Sponsorujący producenci przygotowywali liczne konkursy z nagrodami, w których mógł wziąć udział każdy - dzieci i dorośli. Dużo śmiechu, zabawy, a także zapoznania z nową ofertą producentów.SAWO-MET Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000100013
Kapitał zakładowy: 72 000,00 zł
NIP: 521-31-90-352
REGON: 012093245
Konto bankowe w BOŚ S.A.
I Oddział w Warszawie:
83 1540 1102 2001 5701 1497 0003


Ocieplenia

OCIEPLENIA

Ocieplenia mieszkań do wynajęcia - pilne pytanie dla wielu ludzi. Jest to nie tylko w surowym klimacie, ale również jako schronienie. Ocieplenie mieszkania czy kamienice mają dobre ciepło trzymać (choć nie zawsze to samo), apartamenty w starszych domach są często bardzo zimno. Dodatkowo, system ogrzewania jest zużyta wielu starych domów i działa z wielkim trudem. W zimie, apartamenty te są przekształcane w małym oddziale Bieguna Północnego. Można jednak próbować do ogrzania mieszkania samodzielnie.

Muszę powiedzieć, skutecznie izolują mieszkania tylko od wewnątrz - nie jest łatwym zadaniem, ponieważ prawo ocieplenia w domu - kompleks zdarzeń, mających wpływ na fasadę. Ale fasada mieszkańców budynków mieszkalnych nie może sobie pozwolić - tak skupia się na "domowym" Weatherization. Pierwsza i najważniejsza część ociepla mieszkania - to drzwi i okna oraz balkonów. Jeśli to możliwe, najlepiej jest wymienić stare drewniane okna z nowoczesnych okien, najlepiej dwukomorowych. Jeśli nie, to naprawa starych okien. Po pierwsze, musimy przejść przez szczeliwem silikonowym po obwodzie szyby, a po drugie, położyć gumowe uszczelki w oknach.

Dobra pomoc i wymiana starych grzejników na nowe, bardziej skuteczne. Ale często wymiana okien i grzejników jeszcze nie wystarcza. W tym przypadku izolacja ścian jest wymagane. Na liście startowej z głównych materiałów wykorzystywanych do izolacji ścian:
  • Welna mineralna i szklana.
  • Rozne pianki i pianki.
  • Materialy Cork izolacji.

Wszystkie z tych materiałów ma niską przewodność ocieplenia Warszawa a jego głównym zadaniem - ocieplenia z pokoju - dobrze.

Wełna mineralna i wełna do ocieplenia

Jest to najtańszy materiał powyżej, jest absolutnie niepalny. Wełna mineralna jest cienki i elastyczny włókien otrzymanych chłodzenia wstępnie zgniecione w spadku żarnika, a wydłużona mineralny topić.

Wady to wzrost temperatury wełny mineralnej jest mokre, a zatem potrzeba paroizolacji i kurczą się w czasie. Z wełny mineralnej i szkła wiąże się mit, że jest "niezdrowe". To nie przypadek. Szkodliwy dla zdrowia pył generowany podczas pracy tych materiałów. Dlatego robotnicy podczas pracy z wełny mineralnej i szkła za pomocą respiratorów. Ale po tym, jak określić, zamkniętą folię paroizolacji i tynkowych, jest absolutnie nieszkodliwe.

Farby Warszawa

Pianki i pianki do ocieplenia

To tylko plastikowa pianka i polietylen. Nie boją się dużej wilgotności, a ponadto są one bardzo łatwe do zainstalowania, a może ich przyczepność do głównej ścianie. Wśród wad można rozpoznać, że ten materiał jest klasyfikowany jako zapalny, ale także do "samogasnące i nizkogoryuchim". Przy zakupie grzejników z tej grupy powinny zwrócić uwagę na obecność w zmniejszających palność materiałów.

Korkowe materiały izolacyjne do ocieplenia

Bardzo prosty w obsłudze. Trwałe. Nie boi się wilgoci. Przy dodawaniu środków zmniejszających palność należą do palności klasa B1 ("opóźniacz"). Tlenie bez szkodliwych fenoli i formaldehydu. Cork maty - Naturalne jest materiałem naturalnym wykonane z kory dębu korkowego. Wadą tego materiału jest wyższa, w porównaniu do innych materiałów, kosztów. Więc, wybraliśmy materiał i rozpocząć ocieplenie ścian. Z izolacją z wełny mineralnej ścian na pierwszej ścianie głównej zamontowana rama z ocynkowanej profilu, a następnie ustanowić między profilami wełną mineralną, a następnie do ramy załączonym filmie paroizolacyjną. Teraz dokręcić śruby suchej zabudowy do ramy w jednym lub dwóch warstw - i nasze ciepłe ściana jest gotowa do ostatecznego wykończenia.

Wełna mineralna 50 mm grubości izolacji ścian zewnętrznych jest zazwyczaj wystarczające. W związku z tym cynk podjęła 50 x 50 x 3000.

Jeśli używamy różnych pianek, pianki lub mat korkowych, mogą istnieć trzy sposoby aranżacji ściany.

  • Metalowa rama. Jest to metoda opisana powyzej, tylko potrzeba do filmu bariera znika. Nalezy pamietac, ze przy montazu ramy i plyt kartonowo-gipsowych na terenie
  • sali jest zmniejszona o 6.5-10 cm od sciany.
  • Montaz izolacji termicznej bezposrednio do sciany za pomoca kleju montazowego i kolki, a nastepnie zainstalowac suchej zabudowy w izolacji, ponownie z klejem
  • instalacji, oraz dalszy rozwoj suchej zabudowy do sciany z glownych kolkow dlugich.

Ta metoda jest dobra, jeśli walczymy, aby nie zmniejszyć przestrzeń pokoju. Zredukowana przestrzeń podłogowa może być zmniejszona do utraty 3-4 cm z każdej ściany.

Oszczędność miejsca jest uzyskiwany poprzez eliminację ramkę.

Konieczne jest jedynie, aby pamiętać, że im mniejsza grubość izolacji cieplnej, mniej termoizolacyjne efekt.

  • Montaz izolacji termicznej do sciany za pomoca kleju i montaz kolkow, siatki sztukateria instalacji w izolacji, a nastepnie tynkarskie scian.

Ostatnia z tych metod, najbardziej czasochłonne i trudne technicznie, ale wiele zdecydowanie preferują ścian płyty gipsowo-kartonowe tynkowane. Do tynkowania wskazane jest stosowanie tynków o niskim współczynniku przewodności cieplnej. Należy również zwrócić uwagę to fakt, że ściany z pianek izolacyjnych, pianki, maty korkowe należy uszczelnić szczeliny uszczelniającej pomiędzy płytami lub mat. Teraz kilka słów o problemach, które mogą powstać po izolacji pomieszczenia. Niestety, otwory wentylacyjne w pomieszczeniach mieszkalnych w większości domów nie. Dlatego po wymianie lub uszczelnienie okien mogą pogarszać wentylację powietrza, odpowiednio podwyższonej wilgotności, a pobyt w dusznym pokoju niewygodnej i nie dobre dla zdrowia. Kosztowne i czasochłonne sposobem rozwiązania tego problemu - aby system wentylacji mieszkania. Jeśli nie, to być przygotowanym na to, że po izolacji będzie trzeba coraz bardziej dokładnie przewietrzyć pomieszczenie.