18. kwietnia uruchomiliśmy drugi punkt sprzedaży z serii Strefa Zamieszkania w Piasecznie (Zalesie Dolne) przy ulicy Granicznej 1.

Asortyment:

FARBY
Szczegóły...

TAPETY
Szczegóły...

DRZWI
Szczegóły...

PANELE
Szczegóły...


Chemia budowlana Goldmurit

Chemia budowlana Goldmurit — bardzo szerokie pojęcie, włączające w siebie produkcję różnego przeznaczenia. To i gidoizolacyja, antymroźne dodania, obrona betonu i cegły, haftowanie do szwów, izolacja przeciwwilgociowa ralston, szpachlowanie fasadowa, pianka, tynkarska mieszanina, modyfikujące dodania, lakierniczo-farbiarskie materiały i liczny liczny inne.

Rosnący popyt na mieszkalną i komercyjną nieruchomość, a także obiekty infrastruktury niemożliwie było by usatysfakcjonować bez użycia współczesnych budowlanych materiałów, do liczby których wchodzi i budowlana chemia jak pod postacią przygotowanych do stosowania produktów, tak i pod postacią dodatkowych komponentów.

Kompletowanie obiektu ma na myśli stosowanie całego spektrum materiałów budowlanej chemii Goldmurit: kleje, uszczelniacze, montażowe piany, lakierniczo-farbiarskie materiały, szwy wypełniacze, dokładki dla suchych budowlanych mieszanek i rozczynów, impregnują i antykorozyjne składy, wylewowa poła i tak dalej