Nowości


Piknik Sawo-met
18.06.2011

Na placu siedziby firmy przy ulicy Puławskiej zorganizowany został uroczysty piknik dla najlepszych klientów sieci.

Nie zabrakło jadła i napitku na bogato zaopatrzonych trady-cyjnymi polskimi potrawami stołach

Sponsorujący producenci przygotowywali liczne konkursy z nagrodami, w których mógł wziąć udział każdy - dzieci i dorośli. Dużo śmiechu, zabawy, a także zapoznania z nową ofertą producentów.SAWO-MET Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000100013
Kapitał zakładowy: 72 000,00 zł
NIP: 521-31-90-352
REGON: 012093245
Konto bankowe w BOŚ S.A.
I Oddział w Warszawie:
83 1540 1102 2001 5701 1497 0003


DRZWI RADOM

Drzwi Radom - piękno klasycznej konstrukcji zapewnia drzwi są produkowane w dwóch podstawowych typów budowy - panelowych i oprawione.

Shield - starszy sposób, jest łatwiejsza w produkcji. Kiedy projekt tarczy drzwi składa się z ramy, która jest obłożona obustronnie lub jakiego materiału i wypełniona wypełniaczem. Jeśli solidne drzwi wypełniacza jest cięższy, więc często wykorzystywane do drzwi wewnętrznych wypełniających porowate. Ale monolityczny materiał zazwyczaj zapewnia lepszą izolację akustyczną. Przemyć drzwi są zarówno głuchy i częściowo przeszklone. Od drzwi pokoju deska jest łatwa w produkcji, główny wpływ na jego cenę nie użytych materiałów i wykończenie.

Panelami drzwi siedlce - bardziej nowoczesne pojęcie, w produkcji tych znacznie bardziej skomplikowane, ale to konstrukcja umożliwia przetłumaczenie żadnych pomysłów projektowych. Drzwi te są uważane za bardziej prestiżowe i zazwyczaj wyglądają bogatszy tarczy.

Panelami drzwi Radom z drewnianą ramą, który jest wykonany z "kolcami" - głównych elementów nośnych i "pośredników" - którzy są podzielona na części skrzydła i połączone obvzyaki. Wewnętrzne otwory wypełnione są oprawione wypustkami płyt, szkła lub ich kombinacji. I szyby stałe bezpośrednio w rurociągu, lub za pośrednictwem innego ramie pośredniej, ale w każdym przypadku, panele powinny mieć swobodę poruszania się w rowkach taśmy i chłopów średniowiecza. Panelami panel może składać się z drewna litego (np. płyt wiórowych, MDF), o strukturze plastra miodu lub pustych. Podobnie jak w przypadku drzwi tarczy jest ma bezpośredni wpływ na właściwości drzwi. W ogóle, drzwi panelowe zwykle mają niską wagę i dobra izolacja akustyczna.

Na materiałach drzwi Radom wewnętrznych

W przeważającej części, do produkcji drzwi wewnętrznych stosują różnorodne drzewa i jego pochodne - Płyta wiórowa, MDF, sklejki, okleiny, Deski różnych gatunków drzew.

Płyta pilśniowa, płyta wiórowa - jest stary, od dawna znani Give, wykonane z cienkiej odpadów drewna, MDF - bardziej nowoczesny materiał nie zawiera żywice fenolowo i zwalniania, fenole tak szkodliwe, nie są podatne na pękanie, prawie nie puchnąć, ze dość łatwo przetwarzane i łatwy w użyciu.

Jednak większość z drzwi nadal są wykonane z drewna, bardzo dobrze wymieszać. Fakt, że każdy produkt wykonany z drewna zależy od jakości drewna i jakości drewna - nie tylko drewna, ale również jakość przetwarzania i suszenia. Dla każdego rodzaju trybów obróbki drewna, a ich suszenia, pierwszej klasy drewna, a jednocześnie nie zawierają sęków i innych wad. W drewnianych stolarki jest najwyższej klasy analogowy tablica perekleenny - taśmy z drewna wyciąć wadliwe części są sklejone do uzyskania bardzo wysokiej jakości materiał stolarski. Często drzewo o właściwościach zbliżonych tańsze niż litego drewna. Z tych powodów większość drzwi wykonane są z drewna perekleennoy jakości. Jednakże, jeśli klient ma gorące pragnienie, by dostać drzwi z litych prętów, a żaden z nich kleje nie usłyszą go - na dzisiejszym rynku, może on również znaleźć takie drzwi.

Zewnętrzne powierzchnie drzwi i ościeżnic są zazwyczaj urządzone z okładzinami z fornirem, a następnie przetwarzane - przyciemniane, film pokryte materiałami lub malowane. Przy okazji, nawet tutaj wiele jej niuansów - na przykład, ważne jest, aby przestrzegać zgodności materiałów - dobra okleina przykleja się do rodzimego drewna liściastego lub na podłożu z płyt MDF, ale w wielu przypadkach, inny fornir jest przyklejony bezpośrednio na niej jest bezużyteczny - dąb fornir, np. sosny i brzozy w końcu pęka lub złuszczają. sobenno ważne bez skazy mocowania fornir na krawędzi skrzydła. W tym celu, wysokiej jakości panele drzwi po obu stronach szyny musi włożyć, którego szerokość jest równa grubości drzwi. Prowizja jest również wykonane z tego samego drewna, co forniru. Grubość pasków jest 1, 5-2 cm.

Gotowe skrzydło jest zwykle proponuje się zainstalowany w drzwiach z ościeżnicą, która jest zwykle wykonywana na tej samej technologii i tych samych materiałów jak drzwi. Technologiczny puszka otwierania i zamykania klatek, które są ważnym elementem projektu.

Drzwi Radom nie nakrętkę, co jest zrozumiałe - potykać wychodzi z sypialni na korytarz nie chciał nikogo. Wyjątki - Drzwi do toalety i łaźni - mogą być dostarczone z progu, choć w dzisiejszych domach coraz częściej bez niego.

W planowaniu toalety są zazwyczaj wybrane zwężenia otwory są często zredukowane w wysokości. Standardowa szerokość otworu w łazience przeznaczony do malowania w 60cm. Jeśli musisz zainstalować te same drzwi w całym mieszkaniu, będzie musiał znaleźć model, w którym nie wymiarowe linie tkaniny i pod drzwi. Możliwa rozbieżność w wysokości zostanie rozwiązany poprzez skrócenie płótna. Wystarczy pamiętać, że drzwi do plastra miodu nadają się do tego zła. W odniesieniu do stosowania różnych drzwi "natury" mają być zainstalowane w pomieszczeniach mokrych, wtedy takie podejście nawet forniru modelu. Jednakże, pod warunkiem że wszystkie twarze końcowi są pokryte fornirem i dobrze leczonej wodoodpornym lakierem. Malowane drzwi z zewnętrznymi płytami MDF lub z tworzywa sztucznego uformowane zmieścić nawet więcej. Przy zakupie importowane drzwi do łazienek można kierować się znakami w katalogach pentagramy.