18. kwietnia uruchomiliśmy drugi punkt sprzedaży z serii Strefa Zamieszkania w Piasecznie (Zalesie Dolne) przy ulicy Granicznej 1.

Asortyment:

FARBY
Szczegóły...

TAPETY
Szczegóły...

DRZWI
Szczegóły...

PANELE
Szczegóły...


Piana montażowa Bausolid

Często bywa tak, że zrozumiałe i oczywiste na pierwszy rzut oka rzeczy przy najbliższym rozpatrzeniu okazują się nie takimi już prostymi. W sprawiedliwości tej myśli zdarzyło się zbędny raz przekonać się, kiedy spróbowaliśmy zorientować się w istocie i właściwościach montażowej piany Bausolid. Tym, kto nie zna, co to takie, przypominamy: widziały na budowlach, co buduje się, czy prosto podczas remontu materiał, co dziwnie wypina z szpar, podobny do tworzywa piankowego? To i jest montażowa piana.

Montażowa piana, czy jednoskładnikowy pienopoliurietanowyj uszczelniacz goldmurit w aerozolnym opakowywaniu - nowy budowlany materiał, co otrzymało ostatnimi rokami szerokie rozpowszechnienie w naszym kraju. Teraz i fachowi budowniczy, i letnicy już nie mogą przedstawić себе ustawienie okien i drzwi, dowolne inne naprawcze prace, związane z hermetyzacją, bez tej unikalnej piany. Pracować z nią i prawda wygodnie. Są nie potrzebne żadne mechaniczne urządzenia czy źródła energii, piana przenika do samych trudnodostępnych pustek i przetwarza się przez kilka godzin do dosyć twardego plastiku.

Montażowa piana zajęła tę część rynku, na której do jej pojawienia panowały tradycyjne materiały, - cement, koreki, bitum, taśmy z mineralnej waty, tynk i т. д. Ona poleciła siebie jak uniwersalny izolacyjny materiał, co wypełnia pęknięcia, skleja powierzchnie, wilgocioszczelny, nie przewodzący elektryczność, ogniebiezpeczny (ten wskaźnik zależy od klasy palności piany). Całe to pozwala szeroko stosować montażową pianę Bausolid dla hermetyzacji i izolacji dźwiękowej, sklejania materiałów. A więc, zorientujmy się dokładniej.