Logo Sawo-Met
RalstonSAWO-MET jest firmą powstałą w 1994 roku. Posiadamy hurtownię i sieć sklepów zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

Nasza działalność obejmuje sprzedaż hurtową i detaliczną farb, lakierów, tynków, zapraw, materiałów budowlanych i materiałów wykończeniowych dla budownictwa. Wykwalifikowany personel naszej Firmy nadal się uczy i uczestniczy w licznych szkoleniach na temat najnowszych technologii. Dzięki temu możemy Państwu profesjonalnie pomóc i doradzić w doborze odpowiedniego materiału i sposobu wykonania.

Naszymi głównymi dostawcami są m.in.: Tikkurila Polska (Polifarb Dębica, Beckers, Tikkurila), Akzo Nobel Coatings (Dulux, Pilawa, Nobiles, Sadolin), Den Braven, Rafil, Henkel, Bolix, Atlas, Caparol, Knauf, Sopro.

Jesteśmy założycielami ogólnopolskiego Konsorcjum Handlowego STOFARB, które zajmuje się budową sieci detalicznej na terenie całego kraju. Nasza firma jest operatorem sieci w obszarze województwa mazowieckiego.

Od 2005 roku należymy do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Od 05.06.2008 nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Dysponujemy szeroką gamą kolorów farb dekoracyjnych, przemysłowych oraz tynków zewnętrznch. W naszej hurtowni znajduje się siedem miszalników, które umożliwiają wymieszanie kolorów z wiekszości systemów barwienia.

Mamy również spektrofotometr, który pomaga nam w idealnym doborze koloru wybranego przez naszych klientów.

Posiadamy sprawnie działającą komórkę logistyczną dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować dostawę w krótkim czasie.

Naszą dewizą jest profesjonalna obsługa klienta, nie unikamy drażliwych tematów dotyczących handlu, jak też mamy elastyczne podejście do wszelkich propozycji złożonych przez kontrahentów. Staramy się by każdy klient był zadowolony ze współpracy z naszą Firmą. Dla klientów organizowane są szkolenia dotyczące produktów i nowości wprowadzanych przez czołowych producentów.