Logo Sawo-Met
Ralston

Drzwi

Jesteśmy autoryzowanym dealerem wiodących producentów stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej:

  • „Pol-Skone” Sp. z o.o. Lublin
  • „Porta KMI Poland” Sp. z o.o. Bolszewo
  • „DRE” Sp. z o.o. Elbląg – Gronowo Górne - „Voster” - Zarzecze,
drzwi stalowych i panelowych zewnętrznych:
  • „Stalprodukt Zamość” Sp.z o.o. - „Porta KMI Poland” Sp. z o.o.
  • „Pol-Skone” Sp. z o.o. Lublin,
a także drzwi technicznych przeciwpożarowych, akustycznych Porta, Pol-skone, Polporta.

W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama podłóg panelowych KronoOrginal oraz pierwszych laminatów klejonych do podłoża Haro.

Oferta wymienionych producentów pozwala nam od kilkunastu lat zapewniać sprawną obsługę obiektów inwestycyjnych w zakresie dostaw, jak również dostaw wraz z montażem.
W naszej pracy szczególny nacisk kierujemy na właściwe przygotowanie oferty, zgodne z wymaganiami jakościowymi Inwestorów, przy jednoczesnym zadbaniu o aspekt ekonomiczny. Dlatego w przedsięwzięciach, których się podejmujemy towarzyszymy naszym partnerom od momentu przygotowania oferty przetargowej, poprzez konsultacje w trakcie budowy obiektu, bezpieczną dostawę i fachowy montaż - aż do należytego przygotowania dokumentacji odbiorowej.

Nasi pracownicy cyklicznie uczestniczą w szkoleniach produktowych, by na bieżąco zapoznawać się z nowatorskimi technologiami i rozwiązaniami. Stale też poszukujemy dostawców nowych, specjalistycznych rozwiązań, by móc sprostać coraz bardziej wysublimowanym założeniom projektowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Chętnie przygotujemy ofertę do aktualnie rozpatrywanych przez Państwa przedsięwzięć.